Program Izvlačenja 5 Dana U Tjednu

Sadržaj:

Bilo koja tjelesna vježba podložna je svakoj zdravoj osobi u prisutnosti sastavljenog programa. Sljedeći petodnevni program, od ponedjeljka do petka, omogućit će vam da ojačate mišiće i povećate broj povlačenja do željenog rezultata. Dosljednost i strpljenje su ono što je potrebno za dovršetak ovog programa.

Program izvlačenja 5 dana u tjednu

Nužno je

Široka prečka

Upute

Korak 1

Svakog jutra trebali biste započeti s 3 serije sklekova, maksimalni broj puta u svakom setu. Pažnja: 5-10 minuta odmora nakon svakog seta.

Korak 2

Ponedjeljak. Izvedite 5 serija izvlačenja (standardni zahvat) što je više puta moguće u svakom setu. Pažnja: 90 sekundi odmora nakon svakog seta.

3. korak

Utorak. Piramida. Izvedite povlačenja (standardni zahvat) u prvom pristupu 1 put, drugom 2 puta, trećem 3 puta itd. Kada dođete do točke u kojoj niste u mogućnosti izvesti potreban broj povlačenja za svoj pristup, zatim napravite pauzu od 10 sekundi i napravite maksimalan broj puta koji možete. Pažnja: 10 sekundi odmora nakon svakog seta.

4. korak

Srijeda. Odaberite broj izvlačenja koja će vam omogućiti da dovršite 9 serija (ni više, ni manje). 3 seta natezanja (standardni grip), 3 seta (uski grip), 3 seta (široki grip). Pažnja: 60 sekundi odmora nakon svakog seta.

Korak 5

Četvrtak. Ista vježba kao i srijeda. Ako i dalje radite više od 9 serija, dodajte po 1 izvlačenje u svaki set tako da broj setova bude točno 9. Pažnja: 60 sekundi odmora nakon svakog seta.