Gdje Gledati Finale Roland Garrosa

Otvoreno prvenstvo Francuske u tenisu ili Roland Garros jedan je od najpoznatijih i najprestižnijih teniskih turnira. U njemu sudjeluju vodeći sportaši, a pobjeda u finalu prvenstva njegovana je želja mnogih tenisača.

Gdje gledati finale Roland Garrosa 2012

Prvenstvo Roland Garros 2102 održano je od 27. svibnja do 11. lipnja. Službeno je natjecanje trebalo završiti 10. lipnja, ali zbog kiše, finalna utakmica između Rafaela Nadala i Novaka Đokovića odgođena je za 11. lipnja. Pobjednik turnira bio je Rafael Nadal koji je pobijedio Đokovića sa 6-4, 6-3, 2-6, 7-5. Kod žena je Marija Šarapova prvi put u karijeri izborila pobjedu u finalu Roland Garrosa pobijedivši Talijanku Saru Errani sa 6: 3, 6: 2.

Budući da je Roland Garros 2012 već završio, završnu utakmicu možete gledati samo na snimci. Na Internetu možete pronaći brojne resurse koji pružaju mogućnost gledanja kako izravnih prijenosa najzanimljivijih svjetskih sportskih događaja, tako i snimaka već održanih.

Dobar resurs koji prenosi brojne sportske događaje na Internetu je web mjesto Sport Online. Na njemu ćete moći uživo pratiti trenutna natjecanja i u zapisu - već održanom. Da biste gledali finale Roland Garrosa, posjetite web stranicu, pronađite odjeljak "Tenis" u izborniku na vrhu stranice. Idite na nju, a zatim odaberite vezu "Reprize, potpuni zapisi teniskih mečeva". Nakon toga na popisu koji se pojavi pronađite emisiju koja vam je potrebna i započnite njezinu reprodukciju.

Odlaskom na stranicu Gool-live možete vidjeti snimke raznih natjecanja, uključujući tenis. Da biste pogledali finale Roland Garrosa, pronađite na desnoj strani glavne stranice izbornik "Kategorije odjeljka" i u njemu odaberite "Ostali sportovi", a na novootvorenoj stranici - "Tenis". Odaberite unos koji vas zanima i uživajte u gledanju igre. Budući da se na stranicu neprestano dodaju novi unosi, za prikaz finala Roland Garrosa možda ćete se trebati vratiti natrag za jednu ili dvije stranice s popisa unosa.

Prijenose teniskih utakmica i drugih sportskih događaja možete uživo pratiti na web mjestu First Diamond. Idite na glavnu stranicu stranice, odaberite željeni odjeljak - Tenis. Ulazeći u nju, vidjet ćete popis predstojećih emisija i njihovo vrijeme početka.